Projekty współpracy

 

zestawy color

Wyskocz Za Kraków

WzK logo

 

Jest to projekt współpracy zrealizowany wspólnie z LGD Powiatu Wielickiego. W ramach jego realizacji utworzono oraz wypromowano produkt turystyczny-pięć tras turystycznych zlokalizowanych na terenie gmin wchodzących w skład obu stowarzyszeń. Umożliwiło to obu partnerom promocję swoich obszarów, w tym lokalnych produktów, usług i przedsiębiorczości. Popularyzacji projektu służy bezpłatna aplikacja mobilna, fanpage na Facebook'u oraz bezpłatne, ogólnodostępne mapy w wersji papierowej.

Wyskocz za Kraków to kompletna oferta spędzania czasu wolnego będąca odpowiedzią na rosnącą popularność aktywnych form wypoczynku poza miastem.

WYSKOCZ ZA KRAKÓW-POBIERZ APLIKACJĘ

 

 

 

 

 

Północno-zachodnia Małopolska – lubię to!

We współpracy z 7 innymi Lokalnymi Grupami Działania Blisko Krakowa zrealizowała Projekt Współpracy, dzięki któremu powstał portal internetowy wraz z aplikacją mobilną. Portal zawiera bazę najciekawszych miejsc, tras, wycieczek oraz wydarzeń na terenie północno - zachodniej Małopolski.

Przejdź do PORTALU.

plakat do siedzibyOperacja pn. „Ewaluacja zewnętrzna małopolskich lokalnych strategii rozwoju” mająca na celu identyfikację
i ocenę efektów realizacji lokalnych strategii rozwoju 2014-2020 w województwie małopolskim zakończoną
opracowaniem narzędzia wspierającego zarządzanie strategiczne lokalnych grup działania poprzez przeprowadzenie
ewaluacji zewnętrznej w okresie maj-październik 2021 r., współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów
Wiejskich na lata 2014-2020.