Portal Ogłoszeń ARiMR dla Beneficjentów PROW 2014-2020

UWAGA: Wszystkim Beneficjentom PROW 2014-2020 przypominamy o konieczności korzystania z Portalu Ogłoszeń ARiMR w celu prawidłowego wywiązania się z obowiązku wyboru ofert w trybie konkurencyjnym!

Nie spełnienie tego obowiązku skutkuje uznaniem poniesionych kosztów za niekwalifikowalne!

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

IV Górski Bieg Niepodległości Skawina - Mogilany, który odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 r.,  jest kolejną imprezą organizowaną przez Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” przy współpracy z Gminą Skawina, Gminą Mogilany, CKiS w Skawinie, Szkołą Podstawową nr 6 w Skawinie oraz SP w Mogilanach. Uczestnictwo będzie doskonałą okazją dla miłośników biegania do uczczenia odzyskania niepodległości.
Szczegóły w rozwinięciu.

Uwaga!
W związku z wejściem w życie z dniem 9 września 2017 r. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 10 sierpnia 2017 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 zostały udostępnione nowe wzory dokumentów, które obowiązują od 16 października 2017 r.

Ze względu nie nieprzewidzianą awarię prądu w budynku, w którym mieści się siedziba stowarzyszenia Blisko Krakowa, uniemożliwiającą jego normalne funkcjonowanie, w dniu 6 października br., utrudniona będzie komunikacja telefoniczna oraz mailowa, a biuro czynne będzie do godziny 12.00.

Kontakt z pracownikami biura w dniu 6 października możliwy będzie pod telefonem komórkowym 537 022 729.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy, jednak nie wynikają one z winy stowarzyszenia.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ