Termin składania wniosków o przyznanie pomocy

Szanowni Państwo,

przypominamy, że - zgodnie z ogłoszeniami o naborze wniosków nr 4/2017 oraz 5/2017 - w poniedziałek 18 grudnia 2017 roku wnioski o przyznanie pomocy można składać wyłącznie do godziny 12.30.

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

PUAP 50+. Jak wspierać zespoły międzypokoleniowe w organizacjach MŚP?

Zatrudniasz osoby 50+? Masz problem z utrzymaniem i zarządzaniem wiedzy w swojej firmie? Twoi pracownicy w różnym wieku mają trudności z komunikowaniem się w organizacji?

Szczegóły TUTAJ

Wójt Gminy Zabierzów Elżbieta Burtan zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Zabierzów oraz gości na Kiermasz Bożonarodzeniowy na Rynku w Zabierzowie w dniach 15-17 grudnia 2017 r. , na którym będzie można zakupić ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, słodkie wypieki i miody, regionalne wędliny oraz  rękodzieło artystyczne.

W dniu 27 listopada br., w biurze Stowarzyszenia Metropolia Krakowska w Krakowie, przedstawiciele LGD Blisko Krakowa oraz LGD Powiatu Wielickiego, podpisali Umowę partnerską. Jej podpisanie zwieńczyło pierwszy etap wspólnych działań nad projektem współpracy „Wyskocz za Kraków”, który oba stowarzyszenia razem realizują. 

Realizacja projektu służyć będzie zrównoważonemu rozwojowi lokalnych obszarów wiejskich obu partnerów projektów, zwłaszcza ich potencjału turystycznego i rekreacyjnego, ale również promocji aktywnego trybu życia, dbałości o lokalne dziedzictwo kulturowe, historyczne i przyrodnicze.

W dniu 22 listopada br. w Radziszowie odbyły się spotkania: informacyjno-konsultacyjne i szkoleniowe pod nazwą: „Zasady przygotowania dokumentacji aplikacyjnej z zakresu działania rozwijanie działalności gospodarczej”.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia, która dostępna jest w rozwinięciu informacji.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ