Koncepcja sieci szlaków turystycznych

Pragniemy zaprezentować Państwu przygotowaną na zlecenie LGD Blisko Krakowa Koncepcję sieci szlaków turystycznych na obszarze działania naszego Stowarzyszenia (tj. gmin Czernichów, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne).

Mamy nadzieję, że końcowym efektem tej pracy będą oznakowane i wyposażone w odpowiednią infrastrukturę szlaki turystyki pieszej i rowerowej, co przyczyni się do podniesienia atrakcyjności naszego obszaru jako miejsca wypoczynku i aktywnego spędzania czasu wolnego nie tylko dla mieszkańców, ale również dla odwiedzających nas gości.

Jeżeli mają państwo jakieś uwagi, sugestie dotyczące zaprezentowanej koncepcji, prosimy o przesłanie wiadomości na adres szlaki@bliskokrakowa.pl.

Do pobrania:

Informacje o autorach koncepcji

Informacje ogólne

Mapa schematyczna obszaru LGD Blisko Krakowa

Mapa Gminy Czernichów

Mapa Gminy Mogilany

Mapa Gminy Skawina

Mapa Gminy Świątniki Górne

Szlak rowerowy nr 1

Szlak rowerowy nr 2

Szlak rowerowy nr 3

Szlak rowerowy nr 3A

Szlak rowerowy nr 4

Szlak rowerowy nr 5

Szlak rowerowy nr 6

Szlak rowerowy nr 7 i 8

Szlak rowerowy nr 9

Szlak spacerowo-dydaktyczny

Szlak nr 11 – KONNY

Koncepcja całość  - pobieranie pliku może zająć kilka minut (68,1 MB)

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ