Zdobądź Paszport Udziałowca Kultury

PUK

Paszport Udziałowca Kultury to dokument potwierdzający udział w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i sposób na zdobycie wielu bonusów.

Jak zdobyć PUK?

To proste, wystarczy przyjść na jedną z naszych imprez. Dokument jest do odbioru podczas wydarzeń kulturalnych organizowanych przez CKiS w skawińskim Pałacyku „Sokół” i Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Właścicielem PUK może zostać każda osoba dorosła, niezależnie od miejsca zamieszkania. Karty PUK rozdajemy do 30 września lub do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji oraz regulamin: TUTAJ

<<< powrót

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ