„3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa” - 30 września 2017 r.

UWAGA ZMIANA TERMINU WYDARZENIA !

3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa -odbędzie się 30 września 2017 r.

Lubisz odkrywać z nami Skarby Blisko Krakowa - znowu jest do tego okazja!

Zapraszamy!

 

Stowarzyszenie Blisko Krakowa zaprasza wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas na „3. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa”, który odbędzie się już 30 września 2017 r.

Gwarantujemy 27 km świetnej zabawy!

 

Start i meta na rynku w Rudawie (gmina Zabierzów).

Na trasie na uczestników czekają liczne atrakcje - „3. Rowerowa Gra Terenowa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa”, spotkania z historią, kulturą i zachwycającą przyrodą. Na mecie poczęstunek, losowanie atrakcyjnych nagród i niespodzianki!

Zapisy od 22 -27 września 2017 r. 

Rajd nie jest wyścigiem, ma rekreacyjny charakter i drużynową formę. Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Do uczestnictwa można zgłosić się całą drużyną (od 3 – 6 osób) lub indywidualnie do drużyny otwartej. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.

Wystarczy wypełnić internetowy formularz (grupowy lub indywidualny)

Do zobaczenia na starcie!

UWAGA: na trasie występują różne nawierzchnie dróg (asfalt, drogi gruntowe, polne, leśne, kamieniste) oraz strome zjazdy, podjazdy, wyboje, wąskie ścieżki. Przed zgłoszeniem udziału prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz trasą Rajdu.

 

Trasa 

Regulamin

Internetowy formularz - zgłoszenie drużynowe

Internetowy formularz - zgłoszenie indywidualne

Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego

Istnieje możliwość dostarczenia wypełnionego formularza (Pobierz formularz zgłoszeniowy) osobiście do biura LGD Blisko Krakowa (ul. Szkolna 4, 32-052 Radziszów).

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

<<< powrót

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ