Zabawa OSBK 2017 Świątniki Górne - relacja

"Tajemnice świątnickich ślusarzy w kłódkach zamknięte" - to ostatnie warsztaty organizowane przez nas w ramach zabawy skarbowej. Warsztaty odbyły się w dniach 5 i 6 sierpnia w Muzeum Ślusarstwa w Świątnikach Górnych, a zostały poprowadzone przez Dyrektora Muzeum Ślusarstwa Janusza Stefaniaka oraz Marka Malca - Prezesa Galicyjskiej Izby Regionalnej.

Zajęcia były bardzo ciekawe. Uczestnicy mogli poznać historię miejscowości i tajemnice ślusarskiego fachu, własnoręcznie wybić monety i pamiątkowe medale, mogli też spróbować swoich sił mierząc rycerski rynsztunek.

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego

Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

<<< powrót

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ