Oceń nasze doradztwo

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonym przez Biuro LGD Blisko Krakowa doradztwem dla osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji w ramach PROW 2014-2020 oraz w celu monitorowania i stałego podnoszenia jakości świadczonego doradztwa prosimy i zachęcamy do jego oceny poprzez wypełnienie krótkiej ankiety internetowej.

Ankieta jest anonimowa, orientacyjny czas jej wypełnienia to około 3 minuty. 

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

Szanowni Państwo

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna wraz z Braćmi Bonifratrami z Konwentu w Konarach - Zielonej,    serdecznie zapraszają na wyjątkowy Koncert Charytatywny "Wyśpiewać dobro".  Koncert odędzie się w Kościele Parafialnym w Świątnikach Górnych przy ul. K. Bruchnalskiego, w środę, 22 lutego br , o godzinie 19:30.

Wstęp wolny.

W dniu 31 stycznia 2017 roku, w Urzędzie Gminy Mogilany, odbyło się XXI - sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków LGD Blisko Krakowa.

Podczas posiedzenia podsumowano działalność LGD Blisko Krakowa w ciągu IV kadencji, tj. w latach 2015-2016. Przedstawiono i zaakceptowano sprawozdanie finansowe za rok 2016 oraz sprawozdania z dwuletniej pracy organów LGD: Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej, a także sprawozdanie z działalności Biura. Podczas spotkania zostały wybrane nowe władze stowarzyszenia na kolejną kadencję na lata 2017-2019.

W spotkaniu udział wzięli również Starosta Powiatu Krakowskiego Józef Krzyworzeka oraz zastępca Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich UMWM Grzegorz Brach.

Zarząd stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa ul. Szkolna 4, 32-052 Radziszów

informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. procedur i monitoringu zatrudniono Panią Jadwigę Przeniosło, zamieszkałą w Radziszowie.

Jak co roku w okresie zimowych ferii Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na  zajęcia artystyczne i  sportowe. W  programie nie zabrakło jednodniowych wycieczek w ciekawe miejsca, warsztatów stacjonarnych oraz oferty dla sympatyków pływania.

Szczegółowy plan zajęć w poszczególnych placówkach CKiS w załączeniu.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ