Oceń nasze doradztwo

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonym przez Biuro LGD Blisko Krakowa doradztwem dla osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji w ramach PROW 2014-2020 oraz w celu monitorowania i stałego podnoszenia jakości świadczonego doradztwa prosimy i zachęcamy do jego oceny poprzez wypełnienie krótkiej ankiety internetowej.

Ankieta jest anonimowa, orientacyjny czas jej wypełnienia to około 3 minuty. 

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

Szanowni Państwo,

Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce zaprasza Małopolan w wieku do 29 lat do udziału w projekcie  aktywizacyjnym „Tak, potrafię!”.

Zakończyły się bezpłatne szkolenia i doradztwo dla osób aktywnie angażujących się na rzecz społeczności lokalnych, które odbyły się w ramach IV edycji Akademii Lokalnego Lidera (ALL), realizowanej przez Fundację Laboratorium Inspiracji Społecznych.

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w konkursie "Aktywni Lokalnie!" realizowanym przez Laboratorium Inspiracji Społecznych w ramach projektu Akademia Lokalnego Lidera.

Konkurs skierowany jest do liderów, organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, partnerstw wewnątrz i międzysektorowych prowadzących działania na terenach wiejskich i w miejscowościach do 25 tys. mieszkańców z terenu województwa małopolskiego.

Zarząd stowarzyszenia Blisko Krakowa ogłasza nabór na stanowisko pracy: Specjalista ds. aktywizacji i promocji. 

Termin składania ofert: poniedziałek 1 sierpnia 2016 r., g. 16.00

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ