Oceń nasze doradztwo

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonym przez Biuro LGD Blisko Krakowa doradztwem dla osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji w ramach PROW 2014-2020 oraz w celu monitorowania i stałego podnoszenia jakości świadczonego doradztwa prosimy i zachęcamy do jego oceny poprzez wypełnienie krótkiej ankiety internetowej.

Ankieta jest anonimowa, orientacyjny czas jej wypełnienia to około 3 minuty. 

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

Dnia 18 września br. odbył się 2. Rekreacyjny Rajd Rowerowy Blisko Krakowa. Rajd miał charakter rekreacyjny i drużynową formę.

W dniu 5 października br. w Skawinie odbędą się II Targi Przedsiębiorczości  Skawina 2016 Edukacja, praca, przyszłość. Wydarzenie zostanie zorganizowane w halach warsztatowych Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie przy ul. Mikołaja Kopernika 13.

Zarząd stowarzyszenia Blisko Krakowa ogłasza ponowny nabór na stanowisko pracy: Specjalista ds. administracji i projektów. 

Rodzaj umowy o pracę: umowa na czas określony (zastępstwo)

Termin składania ofert: poniedziałek 3 października 2016 r., g. 16.00

Wyniki naboru na stanowisko pracy:

Specjalista ds. administracji i projektów

Zarząd stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania

Blisko Krakowa

ul. Szkolna 4, 32-052 Radziszów

informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko pracy Specjalisty ds. adminstracji i projektów

przeprowadzonej w dniach od 11.08.2016 r. do 19.09.2016 r. nie doszło do zatrudnienia żadnego kandydata.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ