Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa - zapraszamy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Zabawy Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2017!

W terminie od 1 lipca do 5 sierpnia, w każdy weekend, odkryj co fascynującego kryje Twoja najbliższa okolica!Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2017 to szansa wzięcia udziału w pasjonujących warsztatach.

Poznaj tradycje kulinarne, odkryj tajemnice świątnickiej kłódki, naucz się wypieku pysznego chleba, stwórz własnego glinianego amonita, podpatrz tajniki hodowli koni, naucz się ludowych tańców!

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

"Tanecznym krokiem z mogilańskim GOK-iem" to kolejne warsztaty organizowane w ramach cyklu Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2017. Zajęcia odbyły się w dniach 15 i 16 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach. Taneczne warsztaty poprowadzili instruktorzy z Zespołu Regionalnego Mogilanie.

W kolejny lipcowy weekend gościliśmy z naszą wakacyjną Zabawą Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2017 w Akademii Tradycji Państwa Bożeny i Edwarda Gielarowskich.
Warsztaty "Mały piekarczyk chleb w Piekarach piecze", które odbyły się w dniach 8 i 9 lipca w Piekarach, były wspaniałą kulinarną przygodą.

05 Lip 2017

Posiedzenie Rady LGD

W dniu 3 lipca 2017 r. odbyło się posiedzenie Rady LGD Blisko Krakowa dotyczące uzupełnienia braków, poprawy oczywistych omyłek pisarskich oraz złożenia wyjaśnień dotyczących dokumentacji z zakresu wyboru operacji w ramach naboru nr  3/2017. Podczas posiedzenia ocenione zostały także wnioski z naboru nr 3/2017, do których protesty zostały uwzględnione przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

W pierwszy lipcowy weekend wystartowaliśmy z naszą wakacyjną Zabawą Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2017!
Naszą skarbową zabawę zainaugurowały warsztaty: "Kluski Kudłate - czyli tradycje kulinarne gminy Skawina", które odbyły się 1 i 2 lipca w Woli Radziszowskiej.
Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Doliny Cedronu, którego dwie przedstawicielki - Renata Bysina oraz Anna Chromy, poprowadziły naszą Zabawę.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ