Nowy adres biura LGD

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 3 listopada 2015 r. biuro LGD mieści się przy ul. Szkolnej 4, 32-052 Radziszów (Dwór Dzieduszyckich).

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 25 listopada br. uległy zmianie godziny pracy biura LGD.

Blisko Krakowa zorganizowało w Dworze Dzieduszyckich spotkanie, w którym udział wzięły Lokalne Grupy Działania z terenu Małopolski. Spotkanie miało charkter roboczy, na którym przedstawiciele małopolskich LGDów wspólnie pracowali nad procedurami naborów w nowym okresie programowania PROW 2014-2022.


W poniedziałek, 16 listopada, 40-osobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Kamieniu, realizująca program edukacji regionalnej „Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa i ucz się!”, przeprawiła się na drugą stronę Wisły, by wziąć udział w warsztatach w Muzeum Regionalnym w Skawinie, zwiedzić drewniane kościółki w Krzęcinie i Woli Radziszowskiej oraz w Izbie Regionalnej w Woli Radziszowskiej zobaczyć przedmioty, jakimi posługiwali się mieszkańcy dawnej wsi. 

23 Lis 2015

Skarby Blisko Krakowa

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ