Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, podzielenia się swoimi opiniami i pomysłami na rozwój obszaru LGD.

Szanowni Państwo,

Lokalna Grupa Działania (LGD) Blisko Krakowa przystąpiła do prac związanych z przygotowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2016-2022. 

Przygotowanie strategii odpowiadającej na potrzeby mieszkańców wymaga przeprowadzenia rzetelnej diagnozy, dlatego prosimy o włączenie się w ten proces poprzez udział w konsultacjach społecznych.

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

 

W imieniu organizatorów serdecznie zparaszamy na koncert z cyklu Muzyka w Starych Balicach, który odbędzie się w niedzielę 6 września 2015 r.

Uprzejmie informujemy, że dla zwiększenia bezpieczeństwa rowerzystów, stowarzyszenie Blisko Krakowa przyłączyło się do akcji "150 cm" dla rowerzysty. 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety  dot. propozycji nowego logotypu dla stowarzyszenia Blisko Krakowa.

W niedzielę 30 sierpnia br. zapraszamy w imieniu organizatorów na dożynki w Nielepicach (gmina Zabierzów). Zachęcamy również do odwiedzenia stoiska promocyjnego stowarzyszenia Blisko Krakowa.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Projekt, aktualizacja oraz utrzymanie strony internetowej są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ