Oceń nasze doradztwo

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonym przez Biuro LGD Blisko Krakowa doradztwem dla osób zainteresowanych pozyskaniem dotacji w ramach PROW 2014-2020 oraz w celu monitorowania i stałego podnoszenia jakości świadczonego doradztwa prosimy i zachęcamy do jego oceny poprzez wypełnienie krótkiej ankiety internetowej.

Ankieta jest anonimowa, orientacyjny czas jej wypełnienia to około 3 minuty. 

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

W dniach 27-28 sierpnia b.r., w Radziszowie odbyły się XVIII Dożynki Powiatu Krakowskiego oraz Gminy Skawina, połączone z Świętem Plonów.

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze ofert na wolne stanowisko: Specjalista ds. administracji i projektów do Biura Stowarzyszenia LGD Blisko Krakowa wpłynęły 2 oferty.

W wyniku przeprowadzonej weryfikacji formalnej dokumentów wszystkie osoby zostały ocenione pozytywnie, tj.:

  1. Marcin Gala – Przeginia Narodowa
  2. Agnieszka Hudziak – Kamień

Zgodnie z  „Zasadami rekrutacji i zatrudniania pracowników oraz zlecania zadań Lokalnej Grupy Działania Blisko Krakowa”  wymienione wyżej osoby  przechodzą do merytorycznego etapu naboru.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Ogólnopolskim Spływie Kajakowym Wisłą, który odbędzie się w sobotę 10 września b.r., na trasie Czernichów - Kraków.


Zapraszamy do udziału w 2. Rekreacyjnym Rajdzie Rowerowym Blisko Krakowa już 18 września br. (niedziela)!

Zapisz się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń! Udział w Rajdzie jest bezpłatny.

Szczegóły na temat rajdu w tym zapisy dostępne /tutaj/

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ