Wniosek o wybór LSR złożony!

Szanowni Państwo,
w środę, 23 grudnia 2015 r. LGD Blisko Krakowa złożyła w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego wniosek o wybór Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 dla obszaru gmin: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne, Zabierzów.  

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie, w partnerstwie z Liceum Ogólnokształcącym w Skawinie i Szkołą Podstawową nr 2 w Skawinie zaprasza wszystkich, którzy nie boją się ducha rywalizacji i chcą sprawdzić swoją wiedzę ortograficzną do wzięcia udziału w I Dyktandzie Skawińskim. Odbędzie się ono w sobotę 20 lutego 2016 r. o godz. 15.00 w sali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym.

 

21 Sty 2016

Kolorowe Skarby

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie na FB - "KOLOROWE SKARBY"

Ruszył "Mecenat Małopolski"! Wnioski mogą składać organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.  Zachęcamy do udziału!

Do 15 lutego trwa nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” edycja 2016, w ramach którego młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać od 2.000 do 5.000 złotych na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ