Konsultacje społeczne aktualizacji dokumentów LGD Blisko Krakowa

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia LGD Blisko Krakowa ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 dla obszaru gmin: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne i Zabierzów oraz procedur i kryteriów wyboru operacji w ramach PROW 2014-2020.

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

Zapraszamy na IX edycję Ogólnopolskiego Kongresu, którego celem jest rozważenie zagadnień związanych z ideą smart cities. Kongres ten to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk inteligentnych miast. Wydarzenie stanie się również okazją do zaprezentowania i konsultacji nowoczesnych technologii.W dniu 11 października 2016 r. w Radziszowie odbyło się  XIX Walne Zebranie Członków stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na trzydniowy warsztat przeznaczony dla osób chcących otworzyć własną działalność gospodarczą. Warsztat odbędzie się w dniach 25-27 października 2016 r.  w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej  zaprasza na zajęcia dla osób, które pragną nabyć umiejętności racjonalnego gospodarowania  czasem i zwiększenia efektywności swoich działań.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przewidywane wyniki: Opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 z udziałem lokalnej społeczności.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ