Zaproszenie na spotkania informacyjno - konsultacyjne

Zapraszamy na spotkania informacyjno - konsultacyjne dotyczące tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 dla stowarzyszenia LGD Blisko Krakowa.

więcej >>

Aktualności

Pokaż wszystkie

W czwartek, 8 października br, po raz kolejny spotkaliśmy się z mieszkańcami naszego obszaru, tym razem w Liszkach. Celem spotkania było przeprowadzenie warsztatów dotyczących mocnych i słabych stron obszaru LGD, w tym gminy Liszki, szans i zagrożeń oraz celów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022. 

We wtorek, 6 października br., w Sali Obrad UG w Zabierzowie odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla społeczności lokalnej obszaru LGD Blisko Krakowa

W czwartek 1 października br. odbyło się w Skawinie drugie z cyklu spotkań organizowanych w ramach tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2022 dla stowarzyszenia Blisko Krakowa.

Zarząd stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa ul. Żwirki i Wigury 23, 32-050 Skawina informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko pracy Specjalisty ds. administracji i projektów zatrudniono Panią Aleksandrę Trela, zamieszkałą w Krakowie.

Fundusze europejskie na rozwój wsi

Obszar LGD

Utrzymanie strony internetowej jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020; Działanie 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER - Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawcze. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ