AKTUALIZACJA LSR – przewalutowanie budżetu LSR na EURO

 

W związku z możliwością przewalutowania budżetu strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na walutę EURO, Zarząd Stowarzyszenia LGD Blisko Krakowa ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 dla obszaru gmin: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne i Zabierzów.

Zmiany dokonane w dokumencie wprowadzone zostały w trybie śledzenia zmian. Wprowadzono również zmiany w zakresie międzynarodowego projektu współpracy.

Informujemy, iż zmiany LSR odbywają się zgodnie z Procedurą aktualizacji LSR, będącą załącznikiem nr 1 do Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022. Uwagi do propozycji zmian zapisów dokumentów LGD prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 04.06.2021 r., można je przygotować w formie pisemnej (komentarze, uwagi) do poniżej zamieszczonego dokumentu.

Dokumenty konsultować można również podczas spotkania w biurze, które odbędzie się 31.05.2021 r. w godzinach 16:30-17:30, lub telefonicznie.

Do pobrania:

Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022

plakat do siedzibyOperacja pn. „Ewaluacja zewnętrzna małopolskich lokalnych strategii rozwoju” mająca na celu identyfikację
i ocenę efektów realizacji lokalnych strategii rozwoju 2014-2020 w województwie małopolskim zakończoną
opracowaniem narzędzia wspierającego zarządzanie strategiczne lokalnych grup działania poprzez przeprowadzenie
ewaluacji zewnętrznej w okresie maj-październik 2021 r., współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów
Wiejskich na lata 2014-2020.