Wakacyjne Letnie kino plenerowe w Ściejowicach

letnie kino plakat male

 

Wakacyjne Letnie kino plenerowe w Ściejowicach

W czasie wakacji  Stowarzyszenie Perspektywa zaprasza tych młodszych i tych starszych do wspólnego oglądania ciekawych bajek i filmów w plenerze. Uczestnicy wydarzenia spotkają się Mikołajkiem, Kubusiem Puchatkiem, Panem Kleksem i wieloma innymi swoimi ulubieńcami. W czasie spotkań będą również prezentowane Skarby Blisko Krakowa, czyli atrakcje turystyczne w naszej najbliższej okolicy.

Projekcje będą miały miejsce na terenie przy Szatni LKS „Gwiazda Ściejowice” w Ściejowicach w każdy weekend wakacji według harmonogramu zamieszczonego na plakacie, pierwszy seans już 22 czerwca (sobota) o godz. 20.00! Dla każdego małego kinomaniaka organizatorzy przewidzieli drobny poczęstunek. Wstęp wolny.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w harmonogramie spotkań, proszą także aby młodsze dzieci miały zapewnioną opiekę rodzica. W razie pytań zachęcamy do kontaktu: perspektywas @gmail.com.

Stowarzyszenie Perspektywa, które jest organizatorem wydarzenia, zaprasza także na Piknik rodzinny podsumowujący projekt, który odbędzie się 1 września 2019, godz. 16.00 w Ściejowicach.

Projekt współfinansowany ze jest ze środków Gminy Liszki.

Współorganizator: Lokalna Grupa Działania „Blisko Krakowa”

# PatronatSkarbyBliskoKrakowa