Aktualności

Wybierz rok:

Zaproszenie na Rodzinny Piknik Rowerowy w Czernichowie

10-09-2019

W niedzielę 22 września br. zapraszamy na Rodzinny Piknik Rowerowy „Czyste Powietrze-wspólna sprawa”, organizowany przez Gminę Czernichów oraz firmę StarComp w ramach European Mobility Week. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej, dlatego najlepiej na nie dotrzeć innym środkiem transportu niż samochód. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będą Państwo mogli uzyskać informacje o ofercie turystycznej obszaru Blisko Krakowa (Skarby Blisko Krakowa, Wyskocz za Kraków), a także zapoznać się z działalnością naszego stowarzyszenia.

Termin: 22 września 2019 r., godz. 15:00-19:00

Miejsce: ul. Gminna 1, Czernichów

 

 

 

 

plakat v8

 

więcej

Bezpłatne kursy komputerowych dla dorosłych

06-09-2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie z ogromną radością ogłasza ZAPISY na nową edycję BEZPŁATNYCH kursów komputerowych dla dorosłych. Mało tego! Dorzucamy nowość, jaką są WARSZTATY z wykorzystania urządzeń mobilnych (tabletów, smartfonów).

 

 

więcej

Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2019 - za nami

02-09-2019

 W okresie od 11 czerwca do 10 sierpnia 2019 r. odbyła się kolejna edycja Zabawy Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa. Na wydarzenie składało się dwanaście warsztatów tematycznych, ich celem było przybliżenie uczestnikom lokalnych atrakcji przyrodniczych i kulturowych. Z zabawą odwiedziliśmy sześć podkrakowskich gmin: Liszki, Świątniki Górne, Mogilany, Skawinę, Zabierzów oraz Czernichów.

więcej