Aktualności

Wybierz rok:

Informacja z dn. 13 stycznia 2020 r. dotycząca postępowania przetargowego pn. „Dostawa i montaż jednostek wytwarzania energii z OZE w ramach projektu „Czysta Energia Blisko Krakowa”"

13-01-2020

Informujemy, iż opóźnienia w rozstrzygnięciu przetargu w stosunku do wcześniejszych planów wynikają z odwołań Wykonawców złożonych do Krajowej Izby Odwoławczej i prowadzonych przez KIO postępowań. 

więcej

Aktualizacja informacji dot. postępowania przetargowego - Dostawa i montaż jednostek wytwarzania energii z OZE w ramach projektu „Czysta Energia Blisko Krakowa”

07-01-2020
Zgodnie z wyrokiem KIO z dnia 27.11.2019 r. odrzucono z postępowania przetargowego oferty firm: Sanito Sp. z o.o., FlexiPower Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. oraz HYMON ENERGY sp. z o.o.. Aktualnie trwa ocena dokumentów złożonych na wezwanie przez firmę INERGIS  S.A.
Na dzień 10 stycznia planowane jest posiedzenie komisji przetargowej.
 
Opóźnienia w rozstrzygnięciu przetargu w stosunku do wcześniejszych planów wynikają z odwołań do KIO i prowadzonego przez KIO postępowania.
więcej

Ogłoszenie o naborze 3/2020

23-12-2019

Lokalna Grupa Działania Blisko Krakowa, działająca na terenie gmin: Czernichów, Liszki, Mogilany, Skawina, Świątniki Górne, Zabierzów Informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu tworzenia centrów przetwórstwa lokalnego.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OGŁOSZENIEM O NABORZE - KLIKNIJ

 

więcej