Dożynki Gminne w Jaśkowicach - relacja

W dniu 8 września br. LGD Blisko Krakowa gościła w Jaśkowicach na Dożynkach Gminnych. Po dzięczynnej Mszy Świętej uczestnicy wydarzenia: gospodarze, przedstawiciele sołectw, mieszkańcy oraz zaproszeni goście, uroczyście przemaszerowali w Korowodzie Dożynkowym na miejsce wydarzenia.  Po oficjalnym otwarciu Dożynek rozpoczęła się ceremonia przekazania wieńców oraz prezentacja sołectw.

Również nasze stowarzyszenie wzięło udział w tym wydarzeniu. Stoisko LGD Blisko Krakowa cieszyło się dużym zainteresowaniem. Udzielaliśmy informacji na temat bieżącej działalności naszego stowarzyszenia, zachęcaliśmy do brania udziału w aktualnie organizowanych przez nas wydarzeniach, a także rozdawaliśmy materiały i gadżety promujące.

 IMG 4955 1Jas   IMG 4957 Jas2

 IMG 4966 Jas4   IMG 4962 Jas3