Patronat Skarby Blisko Krakowa - konsultacje społeczne

 

SBK basic 150dpi RGB1Szanowni Państwo,

stowarzyszenie Blisko Krakowa planuje już w maju uruchomić konkurs na współorganizację przedsięwzięcia pn. Patronat Skarby Blisko Krakowa. Założeniem patronatu jest wsparcie wydarzeń organizowanych przez organizacje pozarządowe i instytucje kultury na terenie gmin naszego obszaru, wykorzystujących Skarby Blisko Krakowa.

Planowane wsparcie w wysokości 1 000 zł dotyczyć będzie współfinansowania przez LGD wskazanego przez Państwa działania, istotnego dla powodzenia całego przedsięwzięcia. 

Dodatkowo stowarzyszenie Blisko Krakowa będzie aktywnie promować i informować o przygotowanym przez Państwa wydarzeniu za pomocą naszej strony internetowej oraz portali społecznościowych.

W związku z proponowanym działaniem, rozpoczynamy konsultacje projektu dokumentów dotyczących konkursu – regulaminu, wzoru umowy o współorganizację przedsięwzięcia oraz wzoru wniosku o przyznanie patronatu. Konsultacje potrwają do poniedziałku 30 kwietnia 2018 roku. Wszelkie uwagi do poniższych dokumentów proszę przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin konkursu

Wzór wniosku

Wzór umowy