Aktualności

Wybierz rok:

Rodzinny Rajd Rowerowy w Gminie Czernichów

20-09-2021

19 września, na terenie Gminy Czernichów, odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy. Został on zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Dnia bez Samochodu, a jego głównym inicjatorem było Stowarzyszenie Rowerowy Czernichów. Na trasie rajdu, koło szkoły w Czułówku, znalazł się również punkt mobilny z namiotem LGB Blisko Krakowa!

więcej

Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych 2021 przeszedł już do historii…

14-09-2021

W minioną niedzielę, 12 września, gościliśmy z naszym stoiskiem podczas organizowanego już po raz piąty DOPiS-u. Wydarzenie zostało zorganizowane przez działające przy Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie Centrum Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, we współpracy z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych oraz biorącymi udział w wydarzeniu organizacjami pozarządowymi.

więcej

Operacja własna - "Ekochatka Blisko Krakowa"

01-09-2021

zestawy color

"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

 

Operacja pn. "Ekochatka Blisko Krakowa - podniesienie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych poprzez utworzenie mobilnej pracowni OZE" mająca na celu podniesienie wiedzy mieszkańców w zakresie ochrony środowiska i przeciwdziałaniu zmianom klimatu poprzez utworzenie mobilnej pracowni OZE "Ekochatka" przez stowarzyszenie Blisko Krakowa w wyniku zakupu niezbędnego wyposażenia i materiałów dydaktycznych, a także przeprowadzenia szkoleń i warsztatów on-line dla mieszkańców obszaru w terminie do złożenia wniosku o płatność końcową" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. LEADER, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

więcej

Zaproszenie na DOPIS !

10-09-2021

Serdecznie zapraszmy na Piąty Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych! Już w najbliższą niedzielę spotkacie nas w Parki Miejskim w Skawinie. Na naszym stoisku będziecie mogli dowiedziec się szczegółow na temat działalności Lokalnej Grupy Działania Blisko Krakowa, uzyskać informacje o projektach, które zostały zrealizowane na obszarze naszego LGD oraz skorzystać z bezpłatnego doradztwa! Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w grze stanowiskowej! Nie zabraknie też naszych gadżetów promocyjnych. Czekamy na Was w godz. 14:00 - 18:00

Do zobaczenia ! 

DO22PIS

 

 

więcej

Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2021 już za nami!

25-08-2021

Zabawa Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2021 jest już tylko pięknym wspomnieniem! Za nami 2 miesiące spotkań, na których poznawaliśmy lokalne tradycje i rękodzieło. A w tym roku działo się wiele.

więcej